Sugar


V pondělí  6. května se žáci 9. tříd po skončení  vyučování hodili do gala a vydali se do hanácké metropole. Moravské divadlo Olomouc po deseti letech opět uvedlo světoznámý muzikál Sugar, tentokrát v režii Marka Davida. Muzikál vznikl podle scénáře k filmu Někdo to rád horké, který filmoví fanoušci jistě dobře znají. Tato nesmrtelná komedie plná humoru je na českých a zahraničních jevištích oblíbeným titulem.

Příběh se točí kolem muzikantů, gangsterů a milionářů. Na den sv. Valentýna roku 1929 se dva muzikanti Joe a Jerry připletou gangsterům do cesty a musí rychle zmizet. Převlečení za ženské muzikantky se s dámskou kapelou vypraví hrát na Floridu, aby se ukryli před mafiány. V kapele s nimi hraje okouzlující zpěvačka a hráčka na ukulele jménem Sugar, do které se oba pánové v dámských šatech bezhlavě zamilují.

Za doprovodu živého orchestru zazněly známé melodie, nechyběl tanec ani step. Z vydařeného představení jsme si odváželi pěkný zážitek a již nyní se těšíme na další zajímavé tituly, které nám Moravské divadlo Olomouc nabídne do další sezóny.

Mgr. Pavlína Šemberová